Welkom op de site van Karateschool Zipangu Dojo

   Home          Goju Ryu          Algemene Info          Agenda          Fotoalbum          Wedstrijdteam          Links          

 

Uitslagen Zipangu Pro 12/03/2017: Edition 14

Categorie Kata

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Vanthielen Fara (Goju Geel)
2de Dauwen Lynthe (Goju Geel)
3de Peeters Julie (Leopoldsburg)
3de Duaniya Niyada (Leopoldsburg)

1ste Pot Sander (Zipangu Neerpelt)
2de Bex Siemen (Goju Ryu Hasselt)
3de Touray Noah (Goju Geel)
3de Schreurs Matz (Leopoldsburg)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Deschuyter Raissa (Goju Ryu Teslo)
2de Belen Tiany (Leopoldsburg)
3de Rogiers ZoŽ (Heijoshin Dojo)
3de
1ste Spapens Jody (Zipangu Neerpelt)
2de Verbist Jef (Heijoshin Dojo)
3de Castillo Anthony (KCUF)
3de Vandeplassche Alexander (Heijoshin Dojo)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Schepers Isabelle (Zipangu neerpelt)
2de Vivier Nina (Goju Ryu Teslo)
3de Hernandez Mariana (Zipangu Neerpelt)
3de Duaniya Wanida (Leopoldsburg)
1ste Rosetti Lorenzo (Honbu Dojo Koersel)
2de Pot Nick (Zipangu Neerpelt)
3de Camps Rune (Goju Ryu Teslo)
3de Lambrechts Louis (Honbu Dojo Koersel)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Vangenechten Lien (Goju Geel)
2de Janssens Kirsten (Goju Geel)
3de Huygens Nalani (Goju Geel)
3de Cleynen Marjorie(Katana Goju kan Tienen)
1ste Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
2de Vandamme Dylan (Goju Kai Diksmuide)
3de Bens Lenny (Goju Ryu Teslo)
3de Vrolix Pieter Jan (Zipangu Neerpelt)

Senioren +16 jaar

1ste Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
2de Reyns Jana (KCUF)
3de
Hoes An (Goju Geel)
3de Moons CHiara (Kamacho Do Balen)
1ste Schraepen Bart (Honbu Dojo Koersel)
2de Vranken Yakari (Leopoldsburg)
3de Peeters Dimitri (Goju Ryu Teslo)
3de Boons Jorben (KCUF)

 

Categorie Kumite

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Pappaioannou Nicole (Unity 99)
2de Rozenblad Adriana (Unity 99)
3de Vanrooy Chiara (Samoerai Leuven)
3de Chahbouni Riham (Choku Zaandam)
1ste van Leeuwaarde Kenji (Unity 99)
2de Dendas Rigo (Samoerai Leuven)
3de Mezraui Omar (Karateteam Utrecht)
3de Cielen Jasper (Samoerai Leuven)
Pre-miniemen 10/11 jaar - Categorie
1ste El Makrem Saida (Karateschool Alken)
2de Laajab Maroua (Karateteam Utrecht)
3de Detloff Selena (Karateschool Alken)
3de Yenenga Banse (Okinawa Herentals)

+cat
1ste van Gool Stephanie (Unity 99)
2de Nierynck Afrodite (Budo Oostende)
3de van der Vliet Rosa (Karate Moerdijk)
3de Vervoort Tess (Voris Schoten)

- Categorie
1ste Loghmich Rayan (Unity 99)
2de Van de Wijde Niek (Unity 99)
3de Choulli Ayoub (Unity 99)
3de Gartz Borris (Karateteam Utrecht)

+ Categorie
1ste Williams Tyrell (Karateschool Alken)
2de de Bruijn Bart (Karateschool Alken)
3de van Woudenberg Mika (Karate Utrecht)
3de Roestenburg Dean (Karateteam Utrecht)

Miniemen 12/13 jaar

- Categorie
1ste Onderwater Mex (Budo Kai Sei)
2de Andriessen Chiara (Choku Zaandam)
3de Pauwels Victoria (Kani Uchi Scherpenh.)
3de Van der schoot Melissa (Voris Schoten)

+ Categorie
1ste El Boudakhani Wissal (Budo Kai Sei)
2de Paesch Sharenaty (Bushido Tiel)
3de Oidtmann Demi (Karateschool Alken)
3de Boonstra Tess (Unity 99)

- Categorie
1ste Moenesar Gyan (Karateteam Utrecht)
2de Kruithof Bobbie (Unity 99)
3de Krul Kai (Budo Kai Sei)
3de Sujecki Floris (Karateteam Utrecht)

+ Categorie
1ste Philippen Gino (Karateschool Alken)
2de Pot Nick (Zipangu Neerpelt)
3de Goeyvaerts Reno (Okinawa Herentals)
3de Boonstra Robin (Unity 99)

Kadetten 14/15 jaar

- Categorie
1ste van Oudenaarden Melissa (Unity 99)
2de de Bruijn Fleur (Karateschool Alken)
3de Nassiri Marwa (Samoerai Leuven)
3de Pots Penina (Dai Nippon Denderleeuw)

+cat
1ste Kolker Roos (Choku Zaandam)
2de Van der Schoot Priscilla (Voris Schoten)
3de Hagenaar Sarah (Budo Kai Sei)
3de Gerritsen Nicky (Unity 99)

- Categorie
1ste Pauwels Lieven (Kani Uchi Scherpenh.)
2de Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
3de Leggedoor Glenn (Unity 99)
3de Beersaerts Bram (Samoerai Leuven)

+ Categorie
1ste Bollen Zeno (Voris Schoten)
2de Najdi Issam (Karateteam Timmermans)
3de Cnoops Twan (Karateschool Alken)
3de Schippers Sammy (Karateschool Alken)

Junioren 16/17 jaar

Open Categorie
1ste Plettenberg Romana (Fudoshin Roermond
2de Wapperom Kyra (Choku Zaandam)
3de Van Vlimmeren Caitlin (Voris Schoten)
3de Heijne Celine (Choku Zaandam)
- Categorie
1ste Boons Jorben (KCUF)

2de Schreurs MIlan (Leopoldsburg)
3de
3de

+ Categorie
1ste Stalpaert Connor (Samoerai Leuven)
2de Willems Cristin (Unity 99)
3de Van Waesberghe Jordy (Voris Schoten)
3de Stalpaert Kieran (Samoerai Leuven)

Senioren +18 jaar

Open Categorie
1ste Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
2de Van der Schoot Jennifer (Voris Schoten)
3de Mertens Michelle (Karateteam Timmermans)
3de Bergwerff Kim (Unity 99)

Open Categorie
1ste Timmermans Brian (Karate Timmermans)
2de Van Suffelen Alex (Choku Zaandam)
3de Van Leeuwen bart (Bushido Tiel)
3de Lin Tommy (Bushido Tiel)

Uitslagen Zipangu Pro 13/03/2016: Edition 13

Categorie Kata

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Vanthielen Fara (Goju Geel)
2de Rogiers ZoŽ (Heijoshin Dojo)
3de Verhoeven Lara (KCUF)
3de Dufrane Zita (Leopoldsburg)

1ste Spaepens Jody (Zipangu Neerpelt)
2de Van Gorp Luca (Goju Geel)
3de Bostanci Ilyas (Honbu Koersel)
3de Fahri Nour (Goju Geel)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Rodrigues Ana Filipa (Goju Geel)
2de Hernandez Mariana (Zipangu Neerpelt)
3de Schepers Isabelle (Zipangu Neerpelt)
3de Belen Tiany (Leopoldsburg)
1ste Wynants Hannes (Heijoshin Dojo)
2de Camps Rune (Tessenderlo)
3de Rossetti Lorenzo (Honbu Koersel)
3de De Kock Rune (Heijoshin Dojo)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Claes Evelien (KCUF)
2de Vrolix Hannelore (Zipangu Neerpelt)
3de Voets Lore (Goju Geel)
3de Janssens Kirsten (Goju Geel)
1ste Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
2de Bens Lenny (Leopoldsburg)
3de Vanbrabant Benjamin (Honbu Koersel)
3de Yilmaz Umut (Tessenderlo)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Vangenechten Lien (Goju Geel)
2de Coenen Elien (Katana Gojun Kan Tienen)
3de Verhoeven Floor (KCUF)
3de Voets Lisa (Goju Geel)
1ste Van Damme Dylan (Goju Kai Diksmuide)
2de Vrolix Pieter Jan (Zipangu Neerpelt)
3de Bams Bo (Honbu Koersel)
3de Schreurs Milan (Leopoldsburg)

Senioren +16 jaar

1ste Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
2de Hoes An (Goju Geel)
3de
3de
1ste Peeters Dimitri (Tessenderlo)
2de Schippers Remko (Zipangu Neerpelt)
3de Peers Gustaaf Glenn (Leopoldsburg)
3de Vanhelden Tom (Goju Ryu Nijlen)

 

Categorie Kumite

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Pappaioannou Nicole (Unity 99)
2de Andre Robine (Unity 99)
3de MA Rozenblad Adriana (Unity 99)
3de Laajab Maroua (Karateteam Utrecht)
1ste Franken Richardo (Unity 99)
2de van Woudenberg Mika (Karate Utrecht)
3de Achghouyab Samy (Choku Zaandam)
3de Roestenburg Dean (Karateteam Utrecht)
Pre-miniemen 10/11 jaar Open Categorie
1 ste Paesch Sharenaty (Bushido Tiel)
2de Vervoort Tess (Voris Schoten)
3de Kaya Nefise (Unity 99)
3de Onderwater Mex (Budo Kai Sei)
- Categorie
1ste Battal Huseyin (Okinawa Kwai Laarne)
2de Veldhuizen Axel (Fudoshin Roermond)
3de Choulli Ayoub (Unity 99)
3de De Kock Rune (Heijoshin Westerlo)

+ Categorie
1ste Bedou Frederisco (Karate Do Smaal)
2de Pappaioannou Kosta (Unity 99)
3de Beernaerts Joppy (Samoeri Leuven)
3de Sujecki Flores (karateteam Utrecht)

Miniemen 12/13 jaar

- Categorie
1ste Boonstra Tessa (Unity 99)
2de Claes Evelien (KCUF)
3de van Rhijn Indie (Unity 99)
3de van Westering Jennifer (Karate Do Smaal)

+ Categorie
1ste Pots Penina (Dai Nippon)
2de Dekker Suzan (Unity 99)
3de van der Oest Savanna (Unity 99)
3de van de Meent Jacky (Karateteam Utrecht)

- Categorie
1ste Philippen Gino (Karate Alken)
2de Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
3de Kuiper Nigel (Choku Zaandam)
3de de Faber Noah (Karate Timmermans)

+ Categorie
1ste Schippers Sammy (Karate Alken)
2de van Ijzerdoorn Daniel (Choku Zaandam)
3de Goeyvaerts Reno (Okinawa Herentals)
3de Mulder Miguel (Karateteam Utrecht)

Kadetten 14/15 jaar

- Categorie
1ste van der Wey Nina (Alken)
2de Voos Merel (Alken)
3de Van Oudenaarden Melissa (Unity 99)
3de Leynen Evy (Okinawa Herentals)

+cat
1ste Lakovic Jelena (Samoerai Leuven)
2de Plettenberg Romana (Fudoshin Roermond)
3de Sujecki Isabella (Karateteam Utrecht)
3de Van der Schoot Jennifer (Voris Schoten)

- Categorie
1ste Issam Najdi (Karate Timmermans)
2de Janssen Reyjean (Unity 99)
3de Varela Chrys (Unity 99)
3de Oostindie Michael (Budo Kai Sei)

+ Categorie
1ste Willems Cristin (Unity 99 Rotterdam)
2de Bouma Martijn (Unity 99)
3de
Van Waesberghe Jordy (Voris Schoten)
3de Stevens Mayk (Budo Heerlen)

Junioren 16/17 jaar

Open Categorie
1ste Izelaar Tanya (Unity 99)
2de
Van der Schoot Jennifer (Voris Schoten)
3de Kuhnen Nashka (Karateschool Alken)
3de
Open Categorie
1ste Gabriels Kenneth (Fighting Hasselt)

2de Alofs Berre (Voris Schoten)
3de Timmermans Jordy (Karate Timmermans)
3de Bruist Jan (Fudoshin Roermond)

Senioren +18 jaar

 

 

 

Open Categorie
1ste Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
2de Huybrechts Ines (KCUF)
3de De Vos Nele (Fighting Hasselt)
3de

- Categorie
1ste Kajanaku Eros (Voris Schoten)
2de Vonken Brian
3de Vonken Roger
3de Van Verdegem Dieter (Groot Bijgaard.)

+ Categorie
1ste Timmermans Brian (Karate Timmermans)
2de Timmermans Rob (Karate Timmermans)
3de Dries Mesbah (Voris Schoten)
3de Rodriguez Asniel (Zipangu Neerpelt)

 

 

Uitslagen Zipangu Pro 15/03/2015: Edition 12

Categorie Kata

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Rogiers ZoŽ (Heijoshin Westerlo)
2de Drutti Haley (Kamacho Do Balen)
3de Vantielen Fara (Goju Geel)
3de Sannen Sharlize (Goju Geel)

1ste Spaepens Jody (Zipangu Neerpelt)
2de Van Gorp Luca (Goju Geel)
3de Bostanci Ilyas (Honbu Koersel)
3de Fahri Nour (Goju Geel)

Pre-miniemen 10/11 jaar

1ste Schepers Isabelle (Zipangu Neerpelt)
2de Laenen Fara (Honbu Koersel)
3de Vrolix Hannelore (Zipangu Neerpelt)
3de Deboel Emma (Heijoshin Westerlo)
1ste Rosetti Lorenzo (Honbu Koersel)
2de Pot Nick (Zipangu Neerpel)
3de Wynants Hannes (Heijoshin Westerlo)
3de Vanbrabant Benjamin (Honbu Koersel)

Miniemen 12/13 jaar

1ste Vangenechten Lien (Goju Geel)
2de Claes Evelien (KCUF)
3de Laenen Fran (Honbu Koersel)
3de Huygens Nalani (Goju Geel)
1ste Claes Yarne (Zipangu Neerpelt)
2de Silvestrini Dario (Goju Geel)
3de Raymakers Aram (Honbu Koersel)
3de Vandamme Dylan (Goju Kai Diksmuide)

Kadetten 14/15 jaar

1ste Coenen Elien (Katana Tienen)
2de de Bondt Elaflor (Goju Ryu Tienen)
3de
3de
1ste Bams Bo (Honbu Koersel)
2de Schippers Remko (Zipangu Neerpelt)
3de Boons Jorben (KCUF)
3de De Maet Ringo (Goju Kai Diksmuide)

Senioren +16 jaar

1ste Leekens Britt (Honbu Koersel)
2de Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
3de Tips Jasmine (KCUF)
3de Moons Chiara (Kamacho Do)
1ste Kums Sander (Bocholt)
2de Berton Peter (Hara Kiyo Veerle)
3de Simon Joni (Heijoshin Westerlo)
3de Vanhelden Tom (Goju Ryu Nijlen)

 

Categorie Kumite

Meisjes

Jongens

Pupillen 7/8/9 jaar

1ste Beckers Charissa (Fudoshin Roermond)
2de Andre Robine (Unity 99 Rotterdam)
3de Swart Turi (Unity 99 Rotterdam)
3de De Bruin Mare (Unity 99 Rotterdam)
1ste Laghmich Rayan (Kai Sei)
2de de Bruyn Bart (Alken)
3de Nieman Jesse (Unity 99)
3de Silvestrini Matteo (Goju Geel)
Pre-miniemen 10/11 jaar - Categorie
1ste Boonstra Tessa (Unity 99)
2de van Rhijn Indy (Unity 99)
3de Oidtmann Demi (Alken)
3de El Ayashi Asiaa (Fighting Hasselt)

+ Categorie
1ste Paesch Sharenaty (Bushido Tiel)
2de Choua Hajar (Fighting Hasselt)
3de Reck Jennifer (Fighting Hasselt)
3de Mangelschots Marjon (Okinawa Herentals

- Categorie
1ste Toonen Nordinjo (Fudoshin Roermond)
2de Philippen Gino (Alken)
3de Erdogan Baran (Remzi Leopoldsburg)
3de Drumev Yoan (Eris - N Gent)

+ Categorie
1ste Boonstra Robin (Unity 99 Rotterdam)
2de Stulens Jesse (Fighting Hasselt)
3de Goeyvaerts Reno (Okinawa Herentals)
3de Elfering Lars (Alken)

Miniemen 12/13 jaar

- Categorie
1ste de Bruin Fleur (Alken)
2de Voost Merel (Alken)
3de Secretin Axelle (Kamacho Do Balen)
3de

+ Categorie
1ste van Oudenaarden Melissa (Unity 99)
2de Gabriels Celine (Fighting Hasselt)
3de Paesch Shaniqua (Bushido Tiel)
3de Pots Penina (Dai Nippon)

- Categorie
1ste van der Dussen Kaine (Alken)
2de Bollen Zenno (Voris Schoten)
3de Cnoops Twan (Alken)
3de Pauwels Lieven (Kani Uchi Scherpenh.)

+ Categorie
1ste Luns River (Unity 99)
2de Laayouni Jamahl (Muilwijk Dordrecht)
3de Najdi Issam (Fudoshin Roermond)
3de Mihali Philip (Goju Geel)

Kadetten 14/15 jaar

 

 

 

Open Categorie
1ste Plettenberg Romana (Alken)
2de Kuhnen Nashka (Alken)
3de Kolker Floor (Choku Zaandam)
3de van der Weij Nina (Alken)

- Categorie
1ste Beckers Brandon (Fudoshin Roermond)
2de Schippers Remko (Zipangu Neerpelt)
3de Aert Jasper (Kani uchi Scherpenheuvel)
3de de Wilde Jason (Voris Schoten)

+ Categorie
1ste Van Waesberghe Jordy (Voris Schoten)
2de Willems Cristin (Unity 99 Rotterdam)
3de Van Oudenaarden Jeroen (Unity 99)
3de Meekers Simon (Leopoldsburg)

Junioren 16/17 jaar

 

 

 

Open Categorie
1ste Cnoops Myrthe (Alken)
2de Van Vlimmeren Aileen (Voris Schoten)
3de Moons Chiara (Kamacho Do Balen)
3de Van der Schoot Jennifer (Voris Schoten)

- Categorie
1ste Gabriels Kenneth (Fighting Hasselt)

2de Mesbah Hicham (Voris Schoten)
3de Verstegen Lars (Fudoshin Roermond)
3de Slingerland Ruben (Unity 99 Rotterdam)

+ Categorie
1ste Alofs Berre (Voris Schoten)
2de Kajanaku Eros (Voris Schoten)
3de Rikken Jesse (Fudoshin Roermond)
3de Vandeuren Robbe (Samoerai Leuven)

Senioren +18 jaar

 

 

 

Open Categorie
1ste Besseling Mandy (Bushido Tiel)
2de Michiels Hanne (Zipangu Neerpelt)
3de Mans Linda (Bushido Tiel)
3de Tips Jasmine (KCUF)

- Categorie
1ste Plompen Sam (Budo Kai Merksem)
2de Lindelauf Jolano (Alken)
3de Lerminiau Anthony (Groot Bijgaarden)
3de Van Verdegem Dieter (Groot Bijgaard.)

+ Categorie
1ste Rouleaux Dirk (Fudoshin Roermond)
2de Creemers Alex (Fudoshin Roermond)
3de Van Leeuwen Bart (Bushido Tiel)
3de

     

Bedankt elke club/sportschool en elke deelnemer voor jullie aanwezigheid op 15/03/2015,
en proficiat aan de atleten die op het podium stonden.  See you next edition:  13/03/2016 !!!!!!!

Terug naar Homepage

 

Copyright © 2003 [Karateclub Neerpelt]. Alle rechten voorbehouden.
Laatst bijgewerkt: 24 jun 2017 14:40:36 +0200 .

mailto:joris.
zipangu@gmail.com