Welkom op de site van Karateschool Zipangu Dojo

   Home          Goju Ryu          Algemene Info          Agenda          Fotoalbum          Wedstrijdteam          Links          

 

klik hier voor Karate Zipangu wedstrijdteam

Wedstrijduitslagen seizoen 2017/ 2018

12 November 2017: Beker van kamp in Leopoldsburg
Deelnemers: Pot Sander, Claes Yarne, Diepvens Lander, Pot Nick, Schepers Isabelle, Michiels Hanne

Naam Kata Kumite
Pot Sander 3de plaats 2de plaats
Claes yarne 3de plaats 2de plaats
Schepers Isabelle 2de plaats  
Michiels Hanne   1ste plaats

Wedstrijduitslagen seizoen 2016/ 2017

01 mei 2017: Limburgs Kampioenschap in Lommel
Deelnemers: Schepers Isabelle, Pot Nick, Claes yarne, Michiels Hanne, Spapens Jody, Vrolix Pieter Jan, Berkvens Ayla, Pot Sander, Vrolix Hannelore, Apers Laura

Naam Kata Kumite
Schepers Isabelle 2de plaats  
Pot Nick 2de plaats 1ste plaats
Claes yarne 2de plaats 3de plaats
Michiels hanne 2de plaats 2de plaats
Spapens Jody 3de plaats 3de plaats
Vrolix Pieter Jan 3de plaats  
Berkvens Ayla 3de plaats  
Vrolix Hannelore   3de plaats
Apers Laure   3de plaats
Pot Sander   3de plaats

12 Maart 2017 Zipangu Pro Neerpelt:
Deelnemers: Berkvens Lander, Berkvens Ayla, Bekkers Seppe, Claes Yarne, Costa Santos Ury, Hernandez Mariana, Michiels hanne, Pot Nick, Pot Sander, Schepers Isabelle, Spapens Jody, Vrolix Pieter Jan, Vrolix Hannelore, Vanhallen Jaan, Umans Seppe

Naam Kata Kumite
Pot Sander 1ste plaats  
Spapens Jody 1ste plaats  
Claes Yarne 1ste plaats 2de plaats
Schepers Isabelle 1ste plaats  
Michiels hanne 1ste plaats 1ste plaats
Pot Nick 2de plaats 2de plaats
Hernandez Marianna 3de plaats  
Vrolix Pieter Jand 3de plaats  

31 Januari 2017: Vlaams Kampioenschap Ninove
Deelnemers:
Schepers Isabelle, Spapens Jody, Pot Nick, Claes Yarne & Michiels Hanne:

Naam Kata Kumite
Spapens Jody 1ste plaats 3de plaats
Pot Nick 1ste plaats 1ste plaats
Michiels Hanne 1ste plaats 1ste plaats
     

27 November 2016: Beker van kamp in Leopoldsburg

Naam Kata Kumite
Spapens Jody 1ste plaats  
Claes yarne   2de plaats
Pot Nick   3de plaats

13 November 2016: Belgium Open in Leuven

Deelnemers: Claes Yarne, Pot Nick, Michiels Hanne

Naam Kumite
Michiels Hanne 2de plaats

30 Oktober 2016: Beker van Hoeselt in Hoeselt

Naam Kumite
Michiels Hanne 1ste plaats

Wedstrijduitslagen seizoen 2015/ 2016

22 Mei 2016: Limburgs Kampioenschap in Lommel:

Naam Kata Kumite
Yarne Claes 1ste plaats 1ste plaats
Hanne Michiels 1ste plaats 1ste plaats
Spapens Jody 3de plaats 3de plaats
Schepers Isabelle 3de plaats  
Pot Sander   2de plaats
Vrolix Hannelore   2de plaats
Hernandez Mariana   3de plaats
Apers Laura   3de plaats
Sevens Tom   3de plaats

30 Januari 2016: Vlaams Kampioenschap in Neerpelt

Deelnemers: Michiels Hanne, Apers Laura, Schippers Remko, Claes Yarne, Michiels Martijn, Pot Nick, Pot Sander, Spapens Jody
Berkvens Lander, Hernandez Mariana en Vrolix Hannelore

Naam Kata Kumite
Yarne Claes 1ste plaats 1ste plaats
Michiels Hanne 1ste plaats 3de plaats
Spapens Jody 1ste plaats  
Schippers Remko   3de plaats

22 November 2015: Beker van Kamp in Leopoldsburg

Naam Kumite
Michiels Hanne 1ste plaats
Apers Laura 3de plaats
Schippers Remko 3de plaats

25 Oktober 2015: Beker van Hoeselt in Hoeselt

Naam Kumite
Claes Yarne 3de plaats
Michiels Hanne 3de plaats
Pot Sander 5de plaats

Wedstrijduitslagen seizoen 2014/ 2015

Mei 2015 : Limburgs Kampioenschap in Lommel

Naam Kata Kumite
Yarne Claes 1ste plaats 2de plaats
Remko Schippers 1ste plaats 3de plaats
Nick Pot 3de plaats 1ste plaats
Sander Pot 2de plaats 3de plaats
Tim Emmers 3de plaats 2de plaats
Jody Spaepens 1ste plaats  
Isabelle Schepers 1ste plaats  
Pieter Jan Vrolix 3de plaats  
Lander Berkvens   1ste plaats
Hannelore Vrolix   1ste plaats
Mariana Hernandez   2de plaats
Laura Apers   3de plaats

31 Januari 2014: Vlaams Kampioenschap in Schoten

Deelnemers:  Isabelle Schepers, Mariana Hernandez, Laura Apers, Hanne Michiels, NIck Pot, Jody Spaepens, Yarna Claes, Tim Emmers, Timon Vlems, Remko Schippers & Tom Sevens

Naam Kata Kumite
Nick Pot   2de plaats
Remko Schippers   2de plaats
Laura Apers   3de plaats
Hanne Michiels   3de plaats
Jody Spaepens 3de plaats 3de plaats

31 Januari 2014: Teslo jeugd cup in Tessenderlo

Deelnemers: Kobe Cox, Sander Pot, Yelle Claes en Hannelore Vrolix

Naam Kata
Hannelore Vrolix 1ste plaats

07 December 2014 : Belgisch Kampioenschap in Koersel

Deelnemers: Spapens Jody, Cox Kobe, Vandewalle Jaan, Claes Yarne, Emmers Tim, Pot Nick, Schippers Remko, Michiels Martijn, Conjaerts Jelle, Sevens Tom, Renard Philippe, Schepers Isabelle, Hernandez Mariana, Vrolix Hannelore, Apers Laura, Stelten Elle, Michiels Hanne

Naam Kata Kumite
Claes Yarne 2de plaats 1ste plaats
Michiels Hanne 3de plaats 1ste plaats
Pot Nick   2de plaats
Schippers Remko 3de plaats 3de plaats
Vrolix Hannelore 3de plaats 3de plaats
Schepers Isabelle 3de plaats  
Hernandez Mariana   3de plaats
Renard Philippe   3de plaats
Stelten Elle   3de plaats
Apers Laura   3de plaats
Zipangu Team Kata (Remko, Yarne, Tim) 2de plaats  
Zipangu Jongens Kata (Martijn, Jody, Nick) 3de plaats  
Zipangu Meisjes Kata (Mariana, Isabelle, Hannelore 3de plaats  

16 November 2014: Belgian Open Kumite in Leuven

Deelnemers: Michiels Hanne

Naam Kata
Michiels Hanne 1ste plaats

26 Oktober 2014: Beker van Hoeselt

Deelnemers: Jody Spapens, Nick Pot, Yarne Claes , Martijn Michiels, Marianna Hernandez, Remko Schippers,
Elle Stelten, Hanne Michiels & Tom Sevens !!

Naam Kata
Michiels Hanne 1ste plaats
Claes Yarne 2de plaats
Michiels Martijn 5de plaats
Schippers Remko 5de plaats
Stelten Elle 5de plaats

Wedstrijduitslagen seizoen 2012/ 2013

14 April 2013: Limburgs Kampioenschap in Leopoldsburg

Deelnemers: Schepers Isabelle, Michiels Hanne, Claes Yarne, Emmers Tim, Vlems Timon, Vlems Thibault, Vrolix Pieter Jan,
Pot Nick, Helsen Christoph, Schippers Remko

Naam Kata Kumite
Michiels hanne 2de plaats 2de plaats
Schepers Isabelle 1ste plaats  
Vlems Timon   2de plaats
Claes Yarne 3de plaats  
Emmers Tim 3de plaats  
Schippers Remko 3de plaats  
Helsen Christoph 5de plaats 3de plaats
Pot Nick 5de plaats 3de plaats
Vrolix Pieter Jan 5de plaats  

23 - 24 Februari 2013: BKF in Schoten

Deelnemers: Schepers Isabelle, Claes Yarne, Emmers Tim, Vrolix Pieter Jan, Vlems Thibault,
Helsen Christophe, Schippers Remko, Michiels Hanne

Naam Kata Kumite
Schepers Isabelle 2de plaats  
Michiels Hanne   3de plaats

17 Februari 2013: Zipangu Pro Neerpelt de jubileum editie 10 years

Deelnemers: Vrolix Pieter Jan, Jeunen Loic, Claes Yarne, Helsen Christophe, Michiels Martijn, Pot Nick, Vlems Thibault, Vlems Timon
Bierkens Seppe, Emmers Tim, Schippers Remko, Schepers Isabelle, Stelten Elle, Michiels Hanne

Naam Kata Kumite
Pot Nick 3de plaats 3de plaats
Vrolix Pieter Jan 1ste plaats  
Schepers Isabelle 1ste plaats  
Claes Yarne 2de plaats  
Schippers Remko 2de plaats  
Michiels Martijn 3de plaats  
Vlems Thibault 3de plaats  
Helsen Christophe 3de plaats  
Michiels Hanne 2de plaats  
Stelten Elle 3de plaats  

27 Januari 2013: VKF Kampioenschap Beerse

Deelnemers: Schepers Isabelle, Emmes Tim, Claes Yarne, Helsen Christophe & Michiels Hanne

Naam Kata Kumite
Michiels Hanne 3de plaats 2de plaats

26 Januari 2013: Teslo Jeugd Cup

Deelnemers: Schepers Isabelle, Emmers Tim, Claes Yarne, Michiels Martijn, Jeunen Loic, Bierkens Seppe, Pot Nick, Vlems Timon,
Vlems Thibault, Vrolix Pieter Jan, Schippers Remko, Helsen Christophe,

Naam Kata
Zipangu Team (Isabelle,Yarne,Tim) 1ste plaats
Claes Yarne 1ste plaats
Emmers Tim 1ste plaats
Schepers Isabelle 1ste plaats
Jeunen Loic 3de plaats
Bierkens Seppe 3de plaats
Vrolix Pieter Jan 3de plaats
Helsen Christophe 3de plaats

Wedstrijduitslagen seizoen 2011/ 2012

26 Februari 2012: Zipangu Pro Neerpelt: 9th level

Deelnemers: Elle Stelten, Isabelle Schepers, Femke Stelten, Hanne Michiels, Jeremy Kann, Tim Emmers, Yarne Claes, Timon Vlems, Thibault Vlems, Christophe Helsen, Remko Schippers, Pieter Jan Vrolix, Lennert Janssens

Naam Kata
Michiels Hanne 1ste plaats
Stelten Elle 1ste plaats
Claes Yarne 1ste plaats
Helsen Christophe 2de plaats
Schepers Isabelle 3de plaats

28 Januari 2012: Teslo Jeugd Cup

Deelnemers: Schepers Isabelle, Stelten Femke, Stelten Elle, Loenders Rune, Kann Jeremy, Claes Yarne,
Vrolix Pieter Jan, Vlems Thibault, Helsen Christophe, Schippers Remco en Janssen Lennert

Naam Kata
Stelten Elle 1ste plaats
Claes Yarne 1ste plaats
Vlems Thibault 3de plaats
Schepers Isabelle 3de plaats

04 December 2011: BK Goju Ryu in Koersel

Deelnemers: Schepers Isabelle, Stelten Femke, Serroyen Bo, Schalley Joke, Stelten Elle, Loenders Rune, Kann Jeremy, Claes Yarne,
Vrolix Pieter Jan, Vlems Thibault, Helsen Christophe, Schippers Remco en Janssen Lennert

Naam Kata Kumite
Stelten Elle 1ste plaats 3de plaats
Schepers Isabelle 3de plaats  
Claes Yarne 3de plaats  
Loenders Rune 3de plaats  
Janssen Lennert 3de plaats  
Helsen Christoph   2de plaats
Vrolix Pieter Jan   3de plaats

Wedstrijduitslagen seizoen 2010/ 2011

17 April 2011: Limburgs Kampioenschap in Leopoldsburg

Deelnemers: Vlems Thibault, Vrolix Pieter Jan, Helsen Christophe, Janssen Lennert, Stelten Elle, MichielsHanne

Naam Kata Kumite
Elle Stelten 3de plaats Geen deelname
Hanne Michiels   3de plaats
Christoph Helsen   2de plaats

19-20 Maart 2011: BKF Kampioenschap in Herentals

Deelnemers: Stelten Elle, Michiels Hanne

Naam Kata Kata Universitair
Hanne Michiels 2de plaats 1ste plaats

13 Maart 2011: The VIII Zipangu Pro Neerpelt

Deelnemers: Vrolix Pieter Jan, Vlems Thibault, Schippers Remco, Helsen Christoph, Janssen Lennert, Stelten Elle, Michiels Hanne

Naam Kata Kata Universitair
Vrolix Pieter Jan 1ste plaats  
Helsen Christoph 3de plaats  
Schippers Remco 3de plaats  
Stelten Elle 1ste plaats 3de plaats
Hanne Michiels 3de plaats  

29 Januari 2011: Teslo Youth Cup in Tessendelo

Deelnemers: Vlems Thibault, Vrolix Pieter Jan, Helsen Christoph, Janssen Lennert

Naam Kata
Vrolix Pieter Jan 1ste plaats
Helsen Christoph 3de plaats
Janssen Lennert 2de plaats

Wedstrijduitslagen seizoen 2009/ 2010

10 April 2010: Int Krokoyama Cup in Koblenz (Germany):

Deelnemers: Laura Dierickx, Elle Stelten, Hanne Michiels

20/21 Maart 2010: BKF Kampioenschap in Namen

Deelnemers: Elle Stelten, Laura Dierickx,  Hanne Michiels

Naam Kata Kumite
Elle Stelten 1ste plaats 3de plaats

28 Februari 2010: Zipangu Pro Neerpelt  Lucky 7

Deelnemers:  Vrolix Pieter Jan, Michiels Hanne, Leyssen Michael, Van Dijk Viviane, Dierickx Laura, Bruno Jarno, Timmermans Kevin, Creemers Kobe, Van Craenenbroek Silvy, Van Gelder Dante, Stelten Elle, Meuwis Brecht, Van Dijk Hannah Ceyssens Emma, Ceyssens Nick, Noten ALex, Helsen Christophe, Janssens Lennert, Schippers Remko, Renckens Joris

Naam Kata Kumite
Elle Stelten 1ste plaats 1ste plaats
Dierickx Laura 2de plaats 2de plaats
Renckens Joris 1ste plaats  
Michiels Hanne 2de plaats  
Helsen Christoph 3de plaats  
Ceyssens Emma 3de plaats  

31 Januari 2010: VKF Multistijl Kampioenschap in Schoten

Deelnemers: Elle Stelten, Laura Dierickx, Hanne Michiels, Kevin Timmermans, Joris Renckens

Naam Kata Kumite
Elle Stelten 3de plaats 2de plaats
Hanne Michiels 2de plaats 3de plaats
Laura Dierickx 2de plaats  
Joris Renckens 3de plaats  

30 Januari 2010: Teslo Cup in Tessenderlo

Deelnemers: Sylvie Van Craenenbroek, Van Dijk Viviane, Elle Stelten, Laura Dierickx, Emma Ceyssens,
 Brecht Meuwis, Lennert Janssens, Christophe Helsen,

Naam Kata Kumite
Viviane Van Dijk 1ste plaats  
Lennert Janssens 2de plaats  
Elle Stelten 1ste plaats 1ste plaats
Brecht Meuwis 1ste plaats 3de plaats
Laura Dierickx   2de plaats
Sylvie Van Craenenbroek   3de plaats

08 November 2009: Open Belgium Karate in Leuven

Deelnemers: Stelten Elle, Dierickx Laura, Michiels Hanne > Geen Resultaat behaald

25 Oktober 2009: Karate Cup Sittard in Geleen

Deelnemers: Stelten Elle, Dierickx Laura, Michiels Hanne

Naam Kumite
Laura Dierickx 3de plaats
Hanne Michiels 3de plaats

18 Oktober 2009: Belgisch Goju Ryu Karate kampioenschap in Tienen

Deelnemers: Van Dijk Viviane, Van Cranenbroek Silvy, Stelten Elle,  Dierickx Laura, Michiels Hanne, Meuwis Brecht, Noten Alex, Helsen Christophe, Janssens Lennert, Noten Alex, Timmermans Kevin, Renckens Joris

Naam Kata Kumite
Elle Stelten 2de plaats 1ste plaats
Hanne Michiels 2de plaats 1ste plaats
Laura Dierickx 3de plaats 2de plaats
Evy Leynen 1ste plaats  
Viviane Van Dijk 2de plaats  
Joris Renckens 3de plaats  
Silvy Van Craenenbroeck   2de plaats
Brecht Meuwis   3de plaats
Zipangu Team (Elle, Laura, Lindsy) 1ste plaats  

Wedstrijduitslagen seizoen 2008/ 2009

01 Maart 2009: Zipangu Pro in Neerpelt

Naam Kata Kumite
Britt Schramme 1ste plaats  
Evy Leynen 2de plaats 3de plaats
Laura Dierickx 3de plaats 3de plaats
Elle Stelten 3de plaats  
Heleen Clijsters 3de plaats  
Niels Dierickx 3de plaats  
Hanne Michiels 3de plaats  
Joris Renckens 3de plaats  

21/22 Februari 2009: BKF kampioenschap in Schoten

Deelnemers: Elle Stelten, Laura Dierickx, Hanne Michiels, Joris Renckens

Naam Kata Kumite
Elle Stelten 3de plaats  
Laura Dierickx  

3de plaats

25 Januari 2009. VKF Multistijl Kampioenschap in Turnhout

Deelnemers: Stelten Elle, Dierickx Laura, Michiels Hanne, Renckens Joris

Naam Kata Kumite
Elle Stelten 1ste plaats 1ste plaats
Hanne Michiels 2de plaats 2de plaats
Joris Renckens 3de plaats  

09 November 2008: Belgian Open Karate Championship (Leuven)

Deelnemers: Stelten Elle, Dierickx Laura, Michiels Hanne, Timmermans Kevin

Naam Kumite
Elle Stelten 1ste plaats
Dierickx Laura 3de plaats

26 Oktober 2008: Belgisch Kampioenschap Goju Ryu (Koersel)

Deelnemers: Ceyssens Emma, Clijsters Heleen, Stelten Elle, Dierickx Laura, Michiels Hanne
Meuwis Brecht, Noten Alex, Janssen Lennert, Dierickx Niels, Timmermans Kevin, Renckens Joris

Naam Kata Kumite
Elle Stelten 1ste plaats 1ste plaats
Karateteam Zipangu 1ste plaats  
Joris Renckens 1ste plaats  
Laura Dierickx 2de plaats  
Hanne Michiels 2de plaats 1ste plaats
Niels Dierickx 3de plaats 3de plaats
Lennert Janssen   3de plaats

Wedstrijduitslagen seizoen 2007/ 2008
(De belangrijkste uitslagen)

23 Maart 2008: National OGKK Championships Murcia (Spain)

Deelnemers: Stelten Elle, Schramme Britt, Van Kuyk Steve, Renckens Joris (Wuko  Rules)

Naam Kata
Schramme Britt 3de plaats
Stelten Elle 4de plaats
Van Kuyk Steve 7de plaats

24 Februari 2008: ZIPANGU PRO IN NEERPELT

Deelnemers:

Naam Kata Kumite
Stelten Elle 1ste plaats 2de plaats
Dierickx Laura 3de plaats 1ste plaats
Schramme Britt 2de plaats  
Renckens Joris 3de plaats  
Leynen Evi   3de plaats
Clijsters Heleen   2de plaats
Mispoulier Kristof   2de plaats
Dierickx Niels   3de plaats
Michiels Hanne   3de plaats

03 februari 2008: BKF Kata kampioenschap in Turnhout

Deelnemers: Stelten Elle, Dierickx Laura, Renckens Joris

Naam Kata
Dierickx Laura 3de plaats
Stelten Elle 3de plaats

27 januari 2008: Vlaams Kampioenschap in Schoten

Deelnemers: Stelten Elle, Dierickx Laura, Dierickx Niels, Renckens Joris

Naam Kata Kumite
Stelten Elle 1ste plaats  
Renckens Joris 2de plaats  
Dierickx Laura   3de plaats

18 November 2007: Belgisch Kampioenschap Goju Ryu in Hove

Deelnemers: Stelten Elle, Dierickx Laura, Michiels Hanne
Dierickx Niels, Mispoulier Kevin, Mispoulier Kristof, Van Kuyk Steve, Renckens Joris

Naam Kata Kumite
Stelten Elle 1ste plaats 3de plaats
Dierickx Laura 2de plaats 1ste plaats
Michiels Hanne 3de plaats 2de plaats
Van Kuyk Steve   3de plaats
Renckens Joris 1ste plaats  

04 November 2007:  Belgium Open Karate Shampionship in Leuven

Deelnemers: Stelten Elle, Dierickx Laura, leynen Lindsy, Van Kuyk Steve

Naam Kumite
Dierickx Laura 2de plaats

 

Terug naar fotoalbum

Homepage

 

Copyright 2003 [Karateclub Neerpelt]. Alle rechten voorbehouden.
Laatst bijgewerkt: 13 nov 2017 16:52:59 +0100 .
mailto:joris.
zipangu@gmail.com